Are you the only one lost in the millions?
Or are you my grain of sand that's blowing in the wind?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Second Chance

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Főadmin
Szorgalom pontok :
0

TémanyitásTárgy: Second Chance   Szer. Szept. 05, 2018 1:45 pm

Second Chance
Mindig is érdekelt, milyen lehet az élet a világ egyik legismertebb és legnépszerűbb fővárosában? Milyen lehet végigsétálni a Champs Elysées-n, hajókázni a Szajnán, az Eiffel-torony tetejéről csodálni a kilátást? A fények, a divat és a szerelem városában mindenki megtalálhatja a számára legideálisabb programot a számos lehetőség közül, legyen szó akár városnézésről, kikapcsolódásról, vagy történelemről. Kíváncsi vagy, milyen lehetett az élet XIV. Lajos király udvarában, a világhírű Versailles-ban, amely évszázadokig szolgált példaként más uralkodói udvarok számára? Szeretnéd hallani a Notre Dame harangjátékát, nézni, ahogy az árusok a Szajna partján árulják a feltörekvő művészek műveit, miközben a közeli kis utcákban meglapuló pékségek felől a frissen sült baguette ínycsiklandozó illatát hozza feléd a szél? Esetleg Da Vinci Mona Lisájára vagy kíváncsi a számtalan más világhírű műalkotás mellett, ami a Louvre múzeumban csodálható meg? Csak kukkants be a világleírásba és hagyd, hogy beszippantson a jellegzetesen pezsgő, párizsi élet! Akik pedig mindezen felül még egy csipetnyi misztikumra is vágynak, amivel megfűszerezhetnék a hétköznapokat, azok számára is tartogatunk meglepetést.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://behind-the-mask.hungarianforum.com

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
Pár éve
Nõi vagy férfi karaktereket viszel szívesebben? :
Férfi
Multis vagy? :
nem

TémanyitásTárgy: Re: Second Chance   Vas. Szept. 09, 2018 5:49 pm

Az ikeröcsém, akit 14 éve nem láttam. Sem én, sem  Mason, sem a család többi tagja. Eddig sem volt tejfel az életünk, a feleségem balesete óta, hát a felbukkanásával mit tenne majd tönkre? A házasságunkat? Az életünket? Mindent? Az egész várost tönkre vágnád? Very Happy Legyenek terveid és lépéseid Very Happy   
Szabadon alakítható a karakter élete, munkásságai, a lent említettek azonban maradjanak meg mindenképpen. Ha nem jutna eszedbe semmi, akkor szívesen összedugom a fejem veled.
Ha megérkeztél, dobáljál nekem gránátokat PM-eket, akad bonyodalom mifelénk most rendesen. Hiszen nem csak én várlak ezerrel, hanem Vero és Mason is
Very Happy

Harald Rimbaud
Szabad / Stoppolva / Foglalt

Becenév:
?
Születési hely, dátum:
1985. Aug. 26
Faj:
Ember
Beállítottság:
Hetero
Csoport:
Törvényen kívüli = illegális munkák
Jellem:
arrogánsféle
További adat, amit te adsz meg:
ide
Ki várja?
Az ikerbátya és a családjuk
Play by:
Tyler Hoechlin

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Kedves Iker Öcsém!

Csak hogy tudd, 13 éve nem jelentkeztél egyikünknél sem. Nem gondolod, hogy be kellene toppannod az életünkbe, hogy felkavard azt? Még ennél is jobban?

Részlet az ET-ből:

„Harald hálószobája égbekiáltóan rendetlen volt mindig - pontosan az ellentéte volt az enyémnek. Én színek szerint osztályozva akasztottam fel a ruháimat, ő viszont egy kosárban tartotta őket az ágy lábánál heteken keresztül, mielőtt az egész halmot visszadobálta volna a szennyesbe, és újra kimosná, mert összegyűrődtek. Én mindennap leporoltam a szobámban  - ő szerintem ilyet még soha az életben nem csinált, már ha nem számítjuk takarításnak a laptop billentyűzetén felhalmozódott néhány centi vastag por letörlését.
Ő az ikertestvérem, az öcsém pontosabban, csupán 4 perc van közöttünk… nála vadabb állattal még nem találkoztam. Szöges ellentétem. Ő mindenkit utál, ahogy őt is utálja mindenki. Ezért is költözött el évekkel ezelőtt Párizsból.  
Nem tudjuk, mi van vele, sose jelentkezik és nem is lehet elérni.
13 évvel ezelőtt lécelt le otthonról…
Egy ismert betegségéről tudunk, még hozzá eléggé rögeszmés.  6 éves korában alakult ki nála. (A rögeszme vagy megszállottság olyan szorongásos pszichológiai zavar, melynél az érintett élete egy bizonyos gondolat vagy cselekedet körül forog, mindent ennek rendel alá, és ez jelentősen rontja az életminőségét. A leggyakoribb rögeszme talán a kényszeres viselkedés. A rögeszmés gondolatok nagyon sokszor agresszióval, szexualitással vagy éppen a társadalmi tabukkal, vallásossággal vannak összefüggésben.)”

Ennyi amit úgy összességéből tudunk rólad, hiszen a 13 év alatt egyszer sem találkoztunk, meg nem is beszéltünk egy szót se.
A nővérünk gyermekire emlékszel még? Roland? Lucas? Adeline? Bármilyen jó emléked van-e Róluk? Vero-t ismered? A legjobb barátomra emlékszel? Rólam tudsz bármit is?

Behind the Mask
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Second Chance

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal