Are you the only one lost in the millions?
Or are you my grain of sand that's blowing in the wind?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Every Flavour Beans Bole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Főadmin
Szorgalom pontok :
0

TémanyitásTárgy: Every Flavour Beans Bole   Szer. Szept. 05, 2018 2:28 pm

Szia!
Engedd meg, hogy bemutassuk Neked a Mindenízű Drazsé oldalát. Mint a választott nevünk is mutatja, szeretnénk valami mást nyújtani Nektek, mint amit a legtöbb Roxfort-témájú vagy más oldalakon megszokhattatok. A Mindenízű Drazsé elvén nálunk sem tudhatod, mit húzol ki a dobozból.
Nem fogunk egyetlen kikövezett ösvényen haladni, a világunk és a korszak minden oldalát be tervezzük barangolni, épp ezért nagy hangsúlyt fektetünk mind az európai varázslóiskolákra, mind a varázslóháború macska-egér játszmáira.
Nem számít, ki vagy, nálunk megtalálod a helyedet. Mindenkinek jut a rivaldafényből, kizárólag Rajtad múlik, élsz-e a lehetőséggel.

Történetünk 1977 nyarán veszi kezdetét, az I. varázslóháború idején. Voldemort Nagyúr folyamatosan toborozza híveit, beleértve a kitaszított varázslényeket is, miközben a másik oldal sem tétlenkedik: Bartemius Crouch, a Varázsbűn-üldözési Főosztály feje engedélyezte az aurorok szabad átok-használatát. Immár nem csak halálfalókkal, ártatlanokkal is bővül az Azkaban létszáma. Dumbledore továbbra is a háttérbe húzódik, a roxforti diákokat szeretné internacionális kapcsolatokkal erősíteni.
Senki sem sejti azonban, hogy a korábbiaknál is nagyobb veszély leselkedik a varázsló- és a varázstalan társadalomra, Dumbledore és Voldemort híveire egyaránt.
Már csak az a kérdés, TE melyik oldalon szállsz harcba az életedért?

everyflavorbeansbole.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://behind-the-mask.hungarianforum.com

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Mely oldalakon vagy fellelhetõ? :
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
Nõi vagy férfi karaktereket viszel szívesebben? :
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Noël Garçon   Csüt. Szept. 06, 2018 12:42 pm

Népes família legkisebb fia, de középső gyermeke a keresettem Very Happy Elég sok feszültség lenne a házuk táján, belülről és kívülről is, amik rejtegetnek lehetőségeket bőven.
A többi tesó is keresett :3

Noël Garçon
Szabad

Becenév:
Noël
Születési hely, dátum:
Franciaország, 1959
Faj:
ember, mágus
Iskola:
Beauxbatons
Ki várja?
3 regisztrált tag: 2 bátyó, 1 ex-barátnő
Play by:
Nicholas Hoult

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Egyetlen kisöcsém vagy. Bár hét év van közöttünk, nagyon jó tesók vagyunk (szerintem), bár nem azon az érzelgős vagy legjobb-barátos módon. Nagy kár, hogy beauxbatons-os éveid nagy részét távol töltöttem tőled, ez talán benned mélyebb sebet hagyott, mint bennem, nem tudom. Ami viszont biztos, hogy bármikor fordulhatsz hozzám bármiért, ha zsé kell, ha a kocsim, vagy csak egy jó hátbaveregetés. Az utolsó évedre állást kaptam a suliba, ezért valószínűleg sokkal többet fogunk találkozni, és ez reményeim szerint a kapcsolatunkra is pozitív hatással lesz.
Öten vagyunk testvérek, még egy idősebb fiú és két nálad is fiatalabb lány alkotja a családunkat. A szüleink élnek, a rokonság pedig népes.
Nem tudom, hogyan viszonyulsz a varázsháborúhoz, sosem beszélgettünk róla.

Behind the Mask
Felhasználó profiljának megtekintése

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   Csüt. Szept. 06, 2018 12:55 pm

Elég sok feszültség lenne a házuk táján, belülről és kívülről is, amik rejtegetnek lehetőségeket bőven.

Coline Garçon
Szabad

Becenév:
Cole
Születési hely, dátum:
Franciaország, 1959-66
Faj:
ember, boszorkány
Iskola:
Beauxbatons
Ki várja?
2 bátyó
Play by:
Avalon Robbins, Odeya Rush

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Te és az ikertesód hoztátok egyensúlyba a nemi eloszlást a családba. Három idősebb fiú testvéretek van: Noël, Mathys (én) és Théo.
Középső bátyátok (megint csak én) öt évig inkább egy távoli rokonnak tűnhetett, hiszen kevés időt töltött otthon, viszont annál jobban imád titeket! (Téged, Coline, egy kicsit jobban.) Mindig elhalmozott titeket ajándékokkal az utazásairól és ő mesélte a legjobb esti meséket, ha még igényt tartottatok/tartottál rájuk.
Te vagy az idősebb, a vadócabb, akit mindig érdekeltek az autók is, nem csak a babák, aki azonnal seprűre akart ülni, amint meglátott egyet. Hát persze, hogy ez tetszett nekem! Szerettem a bevállalós nagytesó lenni, akivel mindent lehetett. Persze, most is szeretek, bár te már nem vagy olyan kicsi, és talán már nem is tartasz igényt a bátyusok babusgatására. Mindenesetre, jóhír: ezentúl többet fogsz látni!

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Aline Garçon   Csüt. Szept. 06, 2018 6:57 pm

Elég sok feszültség lenne a házuk táján, belülről és kívülről is, amik rejtegetnek lehetőségeket bőven.

Aline Garçon
Szabad

Becenév:
Lin
Születési hely, dátum:
Franciaország, 1959-66
Faj:
ember, boszorkány
Iskola:
Beauxbatons
Ki várja?
2 bátyó
Play by:
Avalon Robbins, Odeya Rush

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Te és az ikertesód hoztátok egyensúlyba a nemi eloszlást a családba. Három idősebb fiú testvéretek van: Noël, Mathys (én) és Théo.
Középső bátyátok (megint csak én) öt évig inkább egy távoli rokonnak tűnhetett, hiszen kevés időt töltött otthon, viszont annál jobban imád titeket! Mindig elhalmozott titeket ajándékokkal az utazásairól és ő mesélte a legjobb esti meséket, ha még igényt tartottatok/tartottál rájuk.
Te vagy a fiatalabb ikertesó. Lányosabb lány. Érzékenyebb. Nem mindig érted a viccet sem, és biztosan neheztelsz rám. Sajnálom, Lin, oké?
A '77-es tanévtől már a tanárotok leszek, és remélem, hogy jóvá tehetem a csorbát.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Aubert Richelieu   Csüt. Szept. 06, 2018 7:09 pm

Nagyon várom, nagyon szeretném, hogy bosszantson az uncsitesó és legyenek jó kis vitáink! A jövőben ennél komolyabb szerep is juthat neki, attól függ, hogyan alakul az élet. Very Happy

Aubert Richelieu
Szabad

Becenév:
Aub
Születési hely, dátum:
Franciaország, 1960-63
Faj:
ember, mágus
Iskola:
Beauxbatons
Ki várja?
én!
Play by:
Cody Christian, Uriah Shelton

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Egy család vagyunk, mégsem láttalak soha az iskolakezdésed előtt. Igazából a létezésedről sem tudtam. Az apád elvett egy mugli/mugliszületésű nőt, ezzel pedig megpecsételte a saját, a te, de igazából az összes leszármazottja sorsát. Hiába írod ugyanazt a vezetéknevet a dolgozataidra, mint én, nem foglak egyenrangúnak látni, főleg nem az unokatestvéremnek.
Sajnos, el kell ismernem, hogy roppant jó vagy a seprűn, én pedig mindenkinél jobban akarok nyerni. Évek óta egy csapatban játszunk, de ez nem hozott minket közelebb egymáshoz. Beszélek veled, ha muszáj, de arra ne is számíts, hogy ennél jobban megismerhetsz.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Stuart Meadowes   Csüt. Szept. 06, 2018 8:32 pm

Dorcas Meadowes várja nagybátyját, akivel jelenleg is éldegél.

Stuart Meadowes
Szabad

Becenév:
Stuart
Születési hely, dátum:
Írország, 1927-47
Faj:
ember, mágus
Iskola:
Roxfort
Ki várja?
én!
Play by:
Kevin McKidd, Ewan McGregor

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Stuart, az apám testvére.
Tudomásom szerint folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, és jó viszony volt a családban, legalábbis előttem kerültétek a viszályt. Azt pontosan nem tudom, mivel foglalkozol, és habár néha megjelenik előttem a kérdés, jelen pillanatban akár bérgyilkos is lehetsz, nem érdekel. A szüleim halála után hozzád kerültem, Stirlingben élünk, Skóciában. Unalmas egy hely, ezért elég gyakran szapulom, nem tudom, ez mennyire érint téged érzékenyen. Ami biztos, hogy a pillanatnyi meggyötört és ellenséges lelkiállapotom ellenére is szeretlek, és bár sosem pótolhatod az apámat, nagyon is emlékeztetsz rá, milyen érzés volt, amikor még élt. Akkor is gondoskodsz rólam, amikor beszélni sincs kedvem, és támogatsz mindent, ami javíthat a hangulatomon.
Hogy idősebb, vagy fiatalabb testvért szeretnél, rád bízom. A kora még a megadott intervallumon kívül is kerülhet, amíg reális, hogy egy 17 éves lány apjának testvére lehet. A kapcsolat mélysége szintén megbeszélés kérdése, de úgy gondolom, hogy vagy elég szoros testvéri viszony volt vagy csak ketten voltak testvérek, ezért fogadta be Dorcast.
A névhez ragaszkodom egyedül, mivel őrzőt és védelmet jelent, amire most Dorcasnak nagy szüksége van.
Lehetséges, hogy az elkövetkezendő pár évben életét veszti, de ez nincs kőbe vésve. Very Happy
PB elvárás: Skót felmenőkről van szó, és bár ezen kívül még bármi lehet abban a családfában, a megjelenésben ez valamennyire maradjon meg. (Bár tárgyalóképes dolog.)

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Finlay Curt Fawley   Vas. Szept. 09, 2018 3:23 pm

Imogen Bones, született Fawley keresi édesapját.

Finlay Curt Fawley
Szabad

Becenév:
Fin
Születési hely, dátum:
UK, 1920-30
Faj:
ember, mágus
Iskola:
Roxfort, Hugrabug
Ki várja?
Imogen és a férje, Edgar Bones
Play by:
Iain Glen

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Minden naivitásom tőled származik. Nem sokat bánkódsz az élet dolgain, amíg mindenki mosolyog és elégedetten biccent feléd. Tőlem is mindig ugyanazt kérdezed, mielőtt a döntéseimet bírálnád: boldog leszek így? Apa, miattad vagyok mindig boldog, és ezért hálás leszek neked, amíg élek.
Nem tudom, különösképpen kedveled-e Edgart, de te jobban látod, mit szeretek benne, mint anyu. Az unokáidért pedig egyenesen megőrülsz! Tündérkéid.
A költözésünk biztosan megvisel majd, a szemed fénye(i) messzire kerülnek, de nem félek, hogy ez elronthatná a kapcsolatunkat.

A 28 tökéletesen aranyvérű család egyikébe születtél, ebben a tudatban nőttél fel, mégis képes voltál félretenni a sznobizmust (ami valószínűleg sosem volt a sajátod), amikor megismerted anyát. Ezzel megfosztottad magad és az új családod is a teljes örökségedtől, viszont sosem láttalak emiatt búsulni.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Cecelia Fawley   Vas. Szept. 09, 2018 3:32 pm

Imogen Bones keresi édesanyját.

Cecelia Fawley
Szabad

Becenév:
Cece, Lia
Születési hely, dátum:
UK, 1920-30
Faj:
ember, boszorkány
Iskola:
Roxfort
Ki várja?
Imogen és a férje, Edgar Bones
Play by:
Paige Turco

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Erős nő vagy, mindenről megvan a magad elképzelése, és biztos vagy benne, hogy te tudod a legjobban, mire van szükségem. Nem egyszer fordul hát elő, hogy megpróbálsz hasznos tanácsokat adni - ergó terelgetni az életem.
Véleményed szerint Edgar egyáltalán nem illik hozzám. Mindig is olyan vejet szerettél volna, aki kedvesen körberajong téged is, ezért őt túl hűvösnek találod a családhoz. Ezzel együtt sem vagy ellenséges, csupán tükörként ugyanannyira leszel érdeklődő iránta, mint azt tőle érzed... És majd nekem panaszkodsz. Az évek alatt a kapcsolatotokat három kérdésre redukáltad: hogy van, milyen a munka, és hogy van a családja. Ez utóbbi engem különösen idegesít, mert én is a családja vagyok, és mintha direkt éreztetni akarnád, hogy ezt nem ismered el.
Szereted a figyelmet, gyakran túlreagálod a történéseket. A költözésünk biztosan ki fog akasztani, és nagy valószínűséggel a férjem számlájára írod majd, pedig ez az én döntésem is. Nehezen viseled, hogy kirepültem, úgy hiszem, de már nem foghatsz vissza.
Ezzel együtt nem vagy gonosz vagy rosszindulatú, csupán túlságosan is ragaszkodsz az elképzeléseidhez. Gondoskodó vagy, nagyszerű háziasszony, minden trükköt tőled tanultam. Bármikor szívesen bízom a gondjaidra az ikreket, bár azt nem szeretem, amikor a nevelésükbe is bele szeretnél szólni. Nagymama vagy, fogadd el.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Svea Altgren   Vas. Szept. 09, 2018 3:57 pm

Bébicipős gengszter keresi volt lakótársát, ál-nagymamáját, legjobb barátját.

Svea Altgren
Szabad

Becenév:
Svea
Születési hely, dátum:
Skandinávia, 1920 előtt
Faj:
ember, boszorkány
Iskola:
Durmstrang
Ki várja?
Gustav
Play by:
Diana Rigg

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Olyan öreg vagy, hogy szerintem még a boszorkányüldözésekről is tudnál mesélni! Persze, nagy csoda, hogy nem dobtak máglyára, hiszen nálad jobb méregkeverőt keresve sem találnék. Egyéb rontásokhoz is kitűnően értesz és biztos vagyok benne, hogy pénzért ezt-azt még a mugliknak is elintézel, a szórakozás és a rezsi kedvéért. Nem tudom, így éltél-e mindig, a legtöbb történeted az egyik fülemen be, a másikon kifelé csorog, viszont a hála örökre hozzád köt. Te voltál, aki megmentette az életem a vérfarkas-fertőzés után, te ápoltál és máig őrzöd a titkom.
Éles helyzetekben azt hazudjuk, az öreganyám vagy, és bár sosem mondtuk ki, de az elmúlt tíz évben tényleg egymás családja lettünk. Már - szerencsére - nem élek veled, viszont így is sokat találkozunk. Nem mintha kedvelnélek, te banya.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   Vas. Szept. 09, 2018 4:04 pm

Bébicipős gengszter keresi zöldfülűjét, tanítványát.

Bármi Lehet A Neved
Szabad

Születési hely, dátum:
Skandinávia, 1950-60
Faj:
ember
Ki várja?
Gustav
Play by:
Cameron Monaghan

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Nemrég szegődtél hozzám, mint egy hűséges kiskutya. Ha jól sejtem, kvibli vagy: meglepően jól tájékozott, azonban hihetetlenül tehetségtelen. Mindkettő vonatkozik a mágiával és az élettel kapcsolatos megnyilvánulásaidra is. Eleinte le akartalak rázni, de végülis, nem ártasz nekem, a lelkesedésed pedig a hasznomra lehet. Sosem árt plusz két szem és fül...
Viszont nagyon vigyázz, öcsi, mert ha bajba keversz, kamatostul fizeted vissza.
Ha az egyszerűség híve vagy, hidd el, hogy a karakter kvibli. Ha nem, akkor győzz meg az ET-ben, miért hiszi Gustav, hogy mégis az.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
2012 márciusa óta
Every Flavour Beans Bole
Mysterio
mindkettőt *-*
Multis vagy? :
igen

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   Vas. Szept. 09, 2018 4:10 pm

Bébicipős gengszter keresi a többi gengsztert Very Happy Többek között ezt a titokzatos hölgyeményt.

Bármi Lehet A Neved
Szabad

Születési hely, dátum:
Skandinávia, 1940-55
Faj:
ember, boszorkány
Iskola:
Durmstrang
Ki várja?
Gustav
Play by:
Sophia Bush

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

A férjed nem tudja, hogy boszorkány vagy, ahogy azt sem, hogy ezt minden lehetséges módon és alkalommal felhasználod ellene. A hülye is észrevenné, hogy úgy táncoltatod, akár egy marionett bábut, ő azonban még ennél is ostobább és varázstalanabb. Akkor is kinevetett, amikor a Sorsról beszéltem, te pedig olyan könnyeden csilingelve kacagtál vele, mintha az agyad helyén csak egy borsó volna.
Te vagy a főnök az üzletben, de én vagyok az egyetlen, aki erre rájött. Tehetséges vagy, ez imponáló is a szememben; azt remélem, bizonyos ügyekben átléphetjük a férjed... Hasznosak lehetnénk egymás számára.
Csupán annyi született meg a fejemben, amit leírtam, viszont nagyon-nagyon-nagyon sok mindent ki lehet ebből hozni szerintem - már a kettejük kapcsolatával, de a világ történéseivel is. Mégis miért teszi ezt? Ki küldte? Ha nem kedveli a muglikat, miért ment hozzá egyhez? Hol a családja?
Az üzlet pontos mibenlétét sem szeretném előre meghatározni. Illegális legyen, amibe belefolyhat a fiam, nekem csak ennyire van szükségem.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
7 éve
Milyen típusú játékokban veszel részt inkább? :
Adaptáció (Harry Potter)
Multis vagy? :
Igen
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   Hétf. Szept. 24, 2018 5:48 pm

Hatalmas felelősség nyugszik a vállaidon. Te vagy az egyetlen hithű halálfaló a Durmstrang falai között, távol a Nagyúrtól. Ha hibázol, senki sem végzi el helyetted a feladatodat, és nem lesz ki megmentsen a következményektől sem... Ugyanakkor keveseknek adatik meg, hogy ilyen hatalmas szolgálatot tehessenek Voldemortnak. Vajon milyen jutalomra számíthatsz a sikeredért cserébe?

Igor Karkaroff
Szabad / Stoppolva / Foglalt

Becenév:
-
Születési hely, dátum:
1950-59, feltehetőleg Skandinávia környékén (1977-et írunk!)
Faj:
Ember, varázsló
Beállítottság:
Rád bízva
Csoport:
Halálfaló
Hivatás:
Professzor a Durmstrangban
Ki várja?
Voldemort Nagyúr (az egész Durmstrang életében fontos szerepet játszana)
Play by:
Gaspard Ulliel (nem ragaszkodom hozzá!)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Mindenek előtt engedd meg, hogy körbevezesselek a Durmstrangban, mintegy kedvcsinálóként, ahol a fiatalkorodat, így pedig eddigi életed java részét töltötted, illetve ahová az aktuális feladatod is köt.
Míg a Roxfort - akárcsak egy csintalan kistestvér - folyton megtréfálja lakóit a lépcsők és az ajtók elkóborlásával, a Durmstrang jótékony nagy testvérként terelgeti a tanulókat a helyes irányba, legyen szó a tanórákról, a takarodóról vagy a közös étkezésekről. Ha rossz szándék vezérel, biztosan nem fogsz rátalálni a személyre, sem pedig a helyre, amit keresel: csapóajtók és újonnan feltűnő falak keresztezik majd az utadat.
Fekete mágiával kapcsolatos tantárgyak és küzdősport színesíti az átlagos varázstudományok körét, és már augusztusban elkezdődik a tanítás, méghozzá egy kötelező jellegű iskolai táborral, ahol a diákok felfrissíthetik a harcművészetekkel kapcsolatos tudásukat és újra formába hozhatják magukat a tanévre. Elvégre itt nem elég, ha ügyesen forgatod a varázspálcádat. Senki sem fog szóba állni veled, amíg nem tudod padlóra küldeni az ellenfeledet puszta kézzel is.
Nincs más iskola, ami komolyabban venné a kviddicset. Nehéz bekerülni, ám ennél is nehezebb bent maradni. Akinek ennek ellenére sikerül, komoly karrierre számíthat a jövőben.

Halálfalóként már a folyosókon való eligazodás is gondot okozhat, viszont ugyanezen okból kifolyólag szinte biztos, hogy nincs más, aki ügyesebben kijátszaná a kastély sajátos rendszerét.

De térjünk rá a lényegre. Arra, amiért itt vagy. Lehetséges, hogy egyébként sem állt messze az álmaidtól, hogy professzornak állj, lehetséges, hogy ez a legrosszabb száműzetés, amit csak el tudsz képzelni magadnak. Hogy számít-e? Nem. Biztos lehetsz benne, hogy a Nagyúr nem fog kanapéra tessékelni, hogy szorgos jegyzetelés közepette hallgassa, amint kiöntöd neki a szívedet. Megcsinálod vagy belehalsz, esetleg nem csinálod meg és belehalsz, pontosan eddig terjed a választásaid repertoárja.
Biztosan több, mint egy éve tanítasz már az iskolában, hiszen jelen voltál azelőtt is, hogy a nyáron megválasztották volna igazgatónak Frida Radosnovát. Helyetted. A távolság sem mentett meg attól, hogy kiadós büntetésben részesülj, amiért nem teljesítetted Voldemort parancsát, főként, mivel külön kihangsúlyozta, hogy csak őt ne hagyd vezető pozícióba kerülni. Most az elsődleges feladatod, hogy aláásd a tekintélyét és a Dumbledore-szimpatizáns újításait. A többire ráér kitérni akkor, ha ebbe nem buksz bele... ismét.

Az utolsó szó jogán - csak mert ma ilyen bőbeszédű hangulatban vagyok -, talán az is érdekelne, kivel lesz lehetőséged játszani. Mert amint tüzetesebben szemügyre veszed a durmos részleget, sajnos szembesülnöd kell majd vele, hogy a tanulók létszáma egy, azaz egy fő. (Az is én vagyok.) Szerencsére van mivel megnyugtathatlak, hiszen Fridán kívül is több felnőtt játszópartner áll rendelkezésedre a környéken, akikkel tényleg tudnál plotolni, sőt, még egy halálfaló szövetséges is akad közöttük, akit kedved szerint fenyíthetsz, amennyiben elfeledkezne a kötelességeiről.

Ha megtetszett a karakter vagy kérdésed adódna, bátran keress fel privátban, akár itt, akár ott! Nagyon várlak! I love you

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
7 éve
Adaptáció (Harry Potter)
Multis vagy? :
Igen
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   Hétf. Szept. 24, 2018 8:43 pm

Legkedvesebb unokatestvérem,

Aksel Haugen

Becenév:
-
Születési hely, dátum:
Norvégia & 1959-60 ('77-et írunk)
Faj:
Ember, varázsló
Beállítottság:
Rajtad áll
Csoport:
Diák, Durmstrang
Ki várja?
Saffron Haugen, Frida Radosnova
Play by:
Drew Roy (csak kiindulópont, nem ragaszkodom hozzá)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

A Haugen családról
Rendkívül kiterjedt aranyvérű családból származik, vérvonala Skandináviától kezdve Oroszországon át egészen Nagy-Britanniáig megfordult már, és a legkülönlegesebb az egészben, hogy ennek ellenére mindmáig rengeteg rokonnal tartják a kapcsolatot. Nem véletlenül, hisz ha nem is értenek mindenben egyet, mindannyian előnyt tudnak kovácsolni egymás ismeretségei folytán. Mondhatni családi vonás, hogy nyitottak a különböző szemléletmódokra és ahelyett, hogy akadályoznák egymást, úgyszólván riválisaiknak sem állnak az útjukba. A győzelem kimenetele úgyis a csatatéren dől el, ők pedig élvezik a küzdelem minden egyes percét. A Haugen-ág kifejezetten híres a pökhendiségéről: sokszor szándékosan támogatják ellenfeleiket azért, hogy ha eljön az idő, saját kezűleg a földbe döngölhessék őket.

Róla
Aksel megtestesíti mindazt, amire egy Haugen csak büszke lehet. Nos, amire tulajdonképpen bármelyik család büszke lehet. Sikeres, intelligens, szilárd erkölcsi értékeket tudhat magáénak?, valamint igazi úriember. Olyasvalaki, aki mellett az ember a legrosszabb napjain is csak akkor hullajt könnyeket, ha a vállán sír, legtöbbször mégis inkább mosolyt csal a szomorú arcokra; aki a leghallgatagabbakat is szóra bírja és a legközönyösebbek unalmát is elűzi.
Persze, közel sem olyan tökéletes, mint amilyennek felszínes ismeretség alapján tűnhet. Túlzott sikerorientáltsága a legbensőségesebb kapcsolataira is mérgezően hat...

Róluk
Leszámítva a Saffronnal való barátságát, mely gyermekkora óta semmit sem veszített fényéből. Hasonlóságuk folytán nincs olyasmi, amit ne viselnének el vagy néznének el a másiktól, egyszerre vetélytársak és örök szövetségesek. A nyáron azonban megváltozott valami Akselben, amivel a lány csupán most, a tanév kezdetekor szembesül majd.

Az oldalon jelenleg Saffron az egyetlen durmstrangos diák, tanáraink viszont bőven akadnak, és más felnőttekkel is kapcsolatba léphetne. Folyamatban van azonban egy levelező és cserediákprogram a Roxfort és a Durmstrang, valamint a Beauxbatons és a Durmstrang között, ami kiegyenlíti némileg a csekély létszámot.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
7 éve
Adaptáció (Harry Potter)
Multis vagy? :
Igen
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   Szomb. Okt. 13, 2018 6:45 pm

Eleonora Haugen

Becenév:
Ellie
Születési hely, dátum:
Norvégia & 1959-62 ('77-et írunk)
Faj:
Ember, boszorkány
Beállítottság:
Rajtad áll
Csoport:
Diák, Durmstrang
Ki várja?
Play by:
Anna Kolding/Gia Mantegna (csak ötletek)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

A Haugen családról
Rendkívül kiterjedt aranyvérű családból származik, vérvonala Skandináviától kezdve Oroszországon át egészen Nagy-Britanniáig megfordult már, és a legkülönlegesebb az egészben, hogy ennek ellenére mindmáig rengeteg rokonnal tartják a kapcsolatot. Nem véletlenül, hisz ha nem is értenek mindenben egyet, mindannyian előnyt tudnak kovácsolni egymás ismeretségei folytán. Mondhatni családi vonás, hogy nyitottak a különböző szemléletmódokra és ahelyett, hogy akadályoznák egymást, úgyszólván riválisaiknak sem állnak az útjukba. A győzelem kimenetele úgyis a csatatéren dől el, ők pedig élvezik a küzdelem minden egyes percét. A Haugen-ág kifejezetten híres a pökhendiségéről: sokszor szándékosan támogatják ellenfeleiket azért, hogy ha eljön az idő, saját kezűleg a földbe döngölhessék őket.

Róla
Mindig is Akselé volt a rivaldafény. Ellie sosem próbált feltűnősködni - nem olyan típus -, mégis örült volna, ha néha az ő eredményeit is figyelembe veszi valaki a bátyján kívül, aki mindig is úgy támogatta és védte őt, mint egy porcelánbabát. Stabilnak tűnhet a viszonyuk, Eleonora azonban anélkül, hogy tudatosulna benne, valahol neheztel rá a megkülönböztetés miatt. Mindennél jobban tenni akar valamit, amivel végre kivívhatja magának az őt megillető elismerést.

Róluk
Sosem ápoltak valami szoros a kapcsolatot Saffronnal, bár sok időt töltöttek és töltenek együtt mind a mai napig a lány bátyja révén. Ellie-ben gyakran támad fel a féltékenység Saffron és Aksel gondtalan viszonyát látva. Nagyon jó beszélgetőpartnerre találhatnának a másik személyében, hiszen sok közös van bennük és az értékrendjük sem áll túlságosan messze egymásétól, Eleonora alkalmankénti, enyhén ellenséges hozzáállása és alig észrevehető távolságtartása azonban éket ver közéjük. Ki tudja, mire lenne szükség ahhoz, hogy végre szertefoszlassák a kettejük közti, kimondatlan feszültséget.

Az oldalon jelenleg Saffron az egyetlen durmstrangos diák, tanáraink viszont bőven akadnak, és más felnőttekkel is kapcsolatba léphetne. Folyamatban van azonban egy levelező és cserediákprogram a Roxfort és a Durmstrang, valamint a Beauxbatons és a Durmstrang között, ami kiegyenlíti némileg a csekély létszámot.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
7 éve
Adaptáció (Harry Potter)
Multis vagy? :
Igen
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   Kedd Okt. 16, 2018 6:55 pm

Mikael Haugen

Becenév:
?
Születési hely, dátum:
Norvégia & 1960 után ('77-et írunk)
Faj:
Ember, varázsló
Beállítottság:
Rajtad áll
Csoport:
Diák, Durmstrang
Ki várja?
Play by:
Tyler Young (Csak tipp)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

A Haugen családról

Róla
Frida és Saffron mindig két szóval illeti: klassz kiskölyök. Ez már amolyan bevett szokás náluk, elismerő bólintással megspékelve, hogy igazi legyen az élmény.
Mikael maga a lazaság, az a srác, akinek mindenre akad van valami frappáns beszólása, amin aztán egy egész teremnyi ember a hasát fogja a nevetéstől, ő pedig csak pislog, mi történt. Gyakran tartják gyerekesnek a viccei miatt - valójában sokkal érettebb, mint a kortársai. Pozitív személyiség, aki mellett nem lehet unatkozni vagy rosszkedvűen ücsörögni. Éles eszű és tehetséges, még ha a lustasága meg is gátolja abban, hogy ezt kamatoztassa.

Róluk
Mivel mind Mikael, mind Saffron bármikor vevő egy kis turpisságra, nem egy csínyt elkövettek már az idegesítő családtagok ellen. Safi úgy viselkedik vele, mintha az édestestvére lenne és bármikor elvállalja a szárnysegéd szerepét is, ha Miknek megtetszik valamelyik durmstrangos lány.

A fentebb meghirdetett Haugenek csak unokatestvérek, ahogy Safi is.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
7 éve
Adaptáció (Harry Potter)
Multis vagy? :
Igen
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   Szomb. Okt. 20, 2018 7:09 pm

Kaia __

Becenév:
-
Születési hely, dátum:
Szinte bárhol & 1959-62 ('77-et írunk)
Faj:
Ember, boszorkány
Beállítottság:
Rajtad áll
Csoport:
Diák, Roxfort (Hollóhát/Hugrabug/Griffendél)
Ki várja?
Saffron Haugen
Play by:
Nastya Kusakina/Veronika Vernadskay (csak ötletek)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

A Haugen családról

Róla
Csendes, kissé elvont, jólelkű lány. Alighanem ő az egyetlen Haugen-ágról származó boszorkány, akit nem a Durmstrangba írattak be, részben a személyiségéből, másrészről a szülei kevésbé konzervatív szemléletéből adódóan. Fontosnak tartják, hogy Kaia minden társadalmi csoporttal megismerkedjen, a mugliszületésűektől kezdve a hozzá hasonló aranyvérűekig, hisz számukra mindenki egyenlő és nem röstellnek ezt ország-világ elé tárni. Akkor sem, ha a Haugen ősök nem nézik ezt túl jó szemmel...

Róluk
Saffron mindig is sajnálta, hogy nem a Dursmtrangba került, ugyanakkor tisztában van vele, hogy Kaia sosem találta volna meg igazán önmagát az intézményben vagy az általa hirdetett elvek bármelyikében. A családi összejöveteleken is leginkább kínosan érzi magát, Saffron az egyetlen, akivel szót ért. Aksel több alkalommal is közeledett már felé, úgy érezvén, a lánynak szüksége lenne a bátorítására, a szülei nyomására azonban felhagyott a kísérletekkel.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
7 éve
Adaptáció (Harry Potter)
Multis vagy? :
Igen
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   Hétf. Okt. 22, 2018 5:14 pm

Táncpartner kerestetik

Aubert Richelieu

Becenév:
-
Születési hely, dátum:
Franciaország & 1960-63 ('77-et írunk)
Faj:
Ember, varázsló
Beállítottság:
Rajtad áll
Csoport:
Diák, Beauxbatons
Ki várja?
Zurie Chapelle, Jerome Richelieu
Play by:
Cody Christian (az idősebbik Richelieu úgy nyilatkozott, alkuképes)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Úgy hitted, kizárólag a két szép szemem miatt vettek be a kviddics csapatba - így is történt. Az a feltételezésed azonban, miszerint semmi hasznomat nem veszitek majd, tévesnek bizonyult, bármennyire is fájhat beismerned magadnak, hiszen már a tanév első meccsén szereztem nekünk két gólt. Bár a győzelemnek örültél, az nem volt tervben, hogy benézz hozzám a gyengélkedőre... persze, mivel pár ággyal arrébb feküdt egy számodra kedvesebb csapattársunk, azért mégiscsak elejtettél nekem egy dicséretet. Feltételezésem szerint, ugyanis a hibátlan hallásom ellenére sem vagyok benne biztos, hogy helyesen értelmeztem azt a morranást, ami kijött a szádon.
Biztosan feltűnt, hányszor próbáltam beszédbe elegyedni veled, amíg az unokatestvéreddel jártam. Abban bíztam, hogy ha egy kicsit is megkedvelsz, könnyebb dolgom lesz kettőtök kibékítésével. Na, nem mintha valaha is összevesztetek volna, ez a legbosszantóbb az egészben. Nincs gyomrom nézni, hogy egy család az aranyvérű-mánia miatt szakad ketté, és tudom, hogy mindketten túl önfejűek és közönyösek vagytok ahhoz, hogy bármit is tegyetek ez ellen. Akkor sem, ha semmi közöm hozzá.
Ironikus módon azóta, hogy Jer és én szakítottunk, sokkal nyitottabb lettél irányomba. Még mindig látom a szemedben a gyanakvást (ötleted sincs, mit akarhatok tőled), de sosem kérdezel, talán mert legtöbbször szóhoz sem hagylak jutni. Mondanom sem kell, továbbra sem tettem le a kotnyeleskedésemről, igaz, egyébként is csak pár nap telt el... Valahogy többnek tűnik, ha időközben velem beszélgetsz, nem? Márpedig én teszek róla, hogy az órák többségén egy padba kerüljünk, és nem erősségem a néma koncentráció. Igazából figyelembe véve, mennyire idegesítő lehetek számodra, nekem arra nincs ötletem, miért mondtál igent, mikor meghívtalak a halloweeni bálra. Mármint az is eszelős, hogy egy lány hív meg egy srácot, az is, hogy egy magamfajta lány egy magadfajta srácot, de ha hozzávesszük az egyenlethez Jert, tényleg kész őrületnek tűnik az egész. Valamiért mégsem kételkedem benne, hogy jól fogjuk érezni magunkat.

~

Minden további infó megtalálható feljebb, Jerome hirdetésében. Wink

Behind the Mask
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Every Flavour Beans Bole   

Every Flavour Beans Bole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal