Are you the only one lost in the millions?
Or are you my grain of sand that's blowing in the wind?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

World of Witchers - and other nightmares

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Moderátor
Szorgalom pontok :
2
Mióta szerepjátékozol? :
Asztali: 1998 óta, FRPG 2007 óta
Mely oldalakon vagy fellelhetõ? :
DC Universe FRPG
Karakterek: Constantine, Deathstroke, Superboy

Infinity Marvel
Karakterek: Megtorló, Penge, Herkules

Valar Morghulis
Karakter: Véreb

World of Witchers
Karakter: Ríviai Geralt

Milyen típusú játékokban veszel részt inkább? :
Fantasy és adaptáció

A valós élet gondjai elég ha csak a valós életben nyomasztanak.
Nõi vagy férfi karaktereket viszel szívesebben? :
Csak nememmel megegyező karit játszok
Multis vagy? :
Igen
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: World of Witchers - and other nightmares   Szomb. Szept. 08, 2018 10:38 pm

Közhírré tétetik!

Emhyr, Nilfgard császára ki első ezen a néven, Radovid, Temeria királya ki ötödik ezen a néven, Adda a Fehér, ki Temenia hercegnője és még számos északi uralkodó várja, hogy országuk boldogulását tudásoddal segítsd.
Légy a természet elemeit uraló varázsló, megveszekedett szörnyekkel küzdő Vaják, az előítéletek ledöntéséért harcoló másfajú, vagy csak a napi falatért kardját árúba bocsájtó harcos, örömmel és szívesen látunk, ha amellett döntesz, hogy gyarapítod a birodalmaink népét.
Nem számít, hogy már nevet szereztél magadnak, vagy még csak most készülsz azokra a tettekre, mi után a neveid mesék és legendák fogják emlegetni. Jer és csatlakozz hozzánk!

Szabályzat
Történelem

ET-minta
Csoportok

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://witcheruniversefrpg.hungarianforum.com/

Moderátor
Szorgalom pontok :
2
Mióta szerepjátékozol? :
Asztali: 1998 óta, FRPG 2007 óta
DC Universe FRPG
Karakterek: Constantine, Deathstroke, Superboy

Infinity Marvel
Karakterek: Megtorló, Penge, Herkules

Valar Morghulis
Karakter: Véreb

World of Witchers
Karakter: Ríviai Geralt

Fantasy és adaptáció

A valós élet gondjai elég ha csak a valós életben nyomasztanak.
Csak nememmel megegyező karit játszok
Multis vagy? :
Igen
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: World of Witchers - and other nightmares   Kedd Szept. 18, 2018 11:15 pm

Elkóborolt Witcher-lányt keresik nevelőszülei

Cirilla Fiona Elen Riannon Cintra királyi családjából származik, de korán elvesztette szüleit és a Nilfgardi megszállás során nagyanyja Calanthe királyné is életét vesztette.
A sorsa Ríviai Geralt mellé vetette, aki Witcher társaival együtt szörnyvadász tréningben részesítette, de a kontrollálhatatlan mágikus ereje miatt Vengerbergi Yennefer gondjára bízták.
A lány szüleiként tekint a Varázslónőre és a Witcherre.
A Thannedi puccs után Cirinek nyoma veszett. Egy ideig a Patkányok nevű útonálló banda tagja volt, majd egy idegen tündék uralta világban próbált teljesíteni egy ottani próféciát, végül pedig visszakeveredve Yennefer és Geralt mellé sikerült pontot tenniük a második Nilfgardi terjeszkedésre.
Utoljára a Ríviai pogrom idején találkozott fogadott szüleivel, amikor Geraltot szíven szúrták egy vasvillával Yennefer pedig minden varázserejét feláldozta, hogy megmentse a Witchert. Ciri egy másik világba vitte őket, ahol nyugodtan gyógyulhatnak.
Néhány hónapja hírét vette, hogy a nevelő szülei ismét felbukkantak. Felkelt benne a gyanú, hogy talán imposztorokról van szó, így nekiállt, hogy utána nézzen az ügynek.

Cirilla Fiona Elen Riannon
Szabad

Becenév:
Ciri
Születési hely, dátum:
ÚU 1253 Cintra
Faj/csoport:
Vaják
Beállítottság:

Képzettségek:
Ciri a Vaják kiképzésnek hála kitűnő fizikai kondícióval bír. Veszedelmes kardforgató, aki ugyan híján van a Füvek próbája nyújtotta előnyöknek,  de puszta technikai tudása elég ahhoz, hogy jól képzett lovagokkal vegye fel a versenyt.  Alapos ismeretei vannak a gyakoribb szörnyfajokról és képes felvenni velük a harcot a Witcherek mutagénnel augmentált képességei nélkül is.
Képességek:
Ciri egy forrás, akivel veleszületett a mágia. Emiatt számos igen erős mágikus képességgel is bír. Képes jós-transzba ringatni magát, telepatikusan kommunikálni és térmágia megidézése nélkül teleportálni, vagy átvándorolni más síkokra.
Ki várja?
Vengerbergi Yennefer és Ríviai Geralt
Play by:
Nem élőszereplős PB-ket használunk

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Ciri szüleiként tekint Yeneferre és Geraltra, akik gyerekükként szeretik a lányt. Látja a Witcher mogorva álarca mögött a törődő férfit, aki mellé a Sors szeszélye terelte és az együtt töltött idő alatt megtanulta értelmezni a szörnyvadász kevés érzelemmel ellátott gesztusait.
Yenneferrel is - bár ismeretségük kezdeti szakasza nem volt mentes a súrlódásoktól - igen  belsőséges anya-lánya viszont ápol és az ő rideg álcája alatt is fel tudja fedezni a szeretet és mély törődés jeleit.

Behind the Mask
Felhasználó profiljának megtekintése http://witcheruniversefrpg.hungarianforum.com/

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
13 éve
Fantasy, sci-fi
Is-is
Multis vagy? :
Néha, ihlettől függ.
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: World of Witchers - and other nightmares   Hétf. Szept. 24, 2018 3:43 pm

Más világban rekedt pótapám

Nem volt olyan dolog, amely miatt vissza kívánkoztál volna otthonodba.
Egészen idáig.

Erdal
Szabad /Stoppolva / Foglalt

Becenév:
Nem nagyon becézik
Születési hely, dátum:
Egyszerűbb, ha azt mondom, hogy 47 éves
Faj:
Ember
Beállítottság:
Heteroszexuális
Kaszt:
Varázsló
Ki várja?
Én nagyon, meg az egész oldal
Play by:
Uszanriar by MarkoTheSketchGuy, de egy hozzá hasonló kép is megteszi.

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Egy olyan bűn miatt üldöznek, amit el sem követtél. Egyik harcból keveredtél a másikba, amikor egyik világból menekültél át a másikba. Szó szerint csata mezőről csatamezőre kerültél, ami azt jelentette, hogy a szerencse nem a te pártodon állt akkoriban. A másik világban, a mi világunkban maradtál végül. Megmentetted az apám életét, és felajánlottad neki szolgálataid, mert itt legalább nyugtod lehetett, habár ezt a világot, országot nem kedvelted. Miután megszülettem, te lettél a mentorom. Egy nyakláncot adtál nekem, mely kevés mágikus erővel van felruházva, te már akkor készültél arra, hogy ha kell, kimenekíthess innen. Titokban tartva előttem a medál erejét, és azt, hogy mágus vagy, te neveltél. Több időt töltöttél velem, mint bárki és lassan te vetted fel a szememben az apa szerepét. Vér szerinti atyám gondolkodása sose tetszett neked és ezt előttem sose rejtetted véka alá, még is megkértél, hogy ne beszéljek erről senkinek. Egy ideig tudtam is tartani a kérésed, de aztán túlcsordult a korsó. Ekkor keveredtél már itt is bajba. Fiatal voltam. Eleinte csak száműztek téged apám hatalmas földjéről, de ahogy elteltek az évek, kiderült, hogy hatásod rám permanens. Vérdíjat tűztek ki a fejedre, s azt is megtudtad, hogy én is bajban vagyok. Mivel lányodként szeretsz, egyből a segítségemre siettél. Kerestél egy szövetségest és végül megmentettél a kivégzéstől. Együtt menekültünk tovább, egészen addig, míg szövetségesed és rövid ideig szeretőd el nem bújtatott minket. Ekkor megtanítottál mindenre, amire szükségem van a másik világban való túléléshez. Emberi nyelvre tanítottál, nyomot olvasni, csapdát állítani, állatot nyúzni, megsütni, biztonságos helyet keresni, és még sorolhatnám. Mikor kész lettem, elengedted a kezem és saját világodba küldtél a nyaklánc segítségével. Te maradtál, elrendezetlen dolgaid miatt, és mert biztosra akartál menni, hogy nem jönnek oda utánam... és talán utánad, ha sikerül utánam jönnöd, hogy megkeress és tisztára mosd a neved.

Behind the Mask
Felhasználó profiljának megtekintése

Moderátor
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
●2004 óta kisebb-nagyobb megszakításokkal
Valar Morghulis
Arya Stark, Emmelyne Florent, Doran Martell
DC Universe
Poison Ivy, Faye Fairthorne
World of Witchers
Vengerbergi Yennefer, Braenn, Karméle La Valette

● Fantasy, elég néha a való élet gondjaiból ahhoz, hogy real life-ba vágjak
● Nő voltomból nőit, de nem idegenek tőlem a férfiak sem
Multis vagy? :
● Naná!

Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Leonart   Vas. Okt. 07, 2018 12:20 am

Hol apa-, hol bátyófigurám

A füst egy halott fűvel borított emelkedő lábától jött. A biztonság kedvéért előhúztam a kardomat, mielőtt felfedtem volna magam, de arra, amit láttam, az istenek lássák lelkem, semmi sem tudott volna felkészíteni. A tábortűz előtt közvetlenül egy méretes erdei karakál friss teteme hevert, a tűz ropogásán és pattogásán kívül újabb faktort véltem felfedezni. Egy éhes, egészen állatias csámcsogást, fogak zaját, artikulálatlan morgást. Nem hittem a szememnek, amikor megpillantottam. Egy teljesen átlagos, átlagosabb nem is lehetett volna, 8 év körüli kislány ült a tábortűz túlfelén, a döglött karakállal szemben, és épp annak a húsából lakmározott. A ruhája sáros volt, és első ránézésre is viseltes, de azt egy pillantásból is megmondtam, hogy nem ez az első vadállat, amit leterített, vállát és csizmáját már a legkülönbözőbb emlősök bundája borította. A leány rám nézett, én őrá, de mintha mit sem zavarta volna, hogy fegyver van nálam, falatozott tovább.

Leonart
Szabad / Stoppolva / Foglalt

Becenév:
Leo
Születési hely, dátum:
Nincs megadva; 1227 környéke
Faj:
Vaják
Beállítottság:

Ki várja?
Karméle la Valette, Adalbert LaCroix és Ríviai Geralt
Play by:
Alexios [Assassins' Creed Odyssey]

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

A kapcsolatunk nem tisztán fekete és fehér. De te voltál, aki rám talált a Szarka-erdőben, és hazavitt az új otthonomba, ahol családra tettem szert. Néha olyan voltál nekem, mint egy nagy bátyó, néha a hiányzó apám szerepét játszottad el. Igyekeztél következetes és szigorú maradni velem, nem kivételeztél, csak mert lánynak születtem. De ha haragudtál is rám, a végén mindig megenyhültél. Veled gyakoroltam a legtöbbet. Egy biztos, Te és Felina maradtatok a családom, és vissza akarlak kapni benneteket. Kerül, amibe kerül.

Behind the Mask

Moderátor
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
●2004 óta kisebb-nagyobb megszakításokkal
Valar Morghulis
Arya Stark, Emmelyne Florent, Doran Martell
DC Universe
Poison Ivy, Faye Fairthorne
World of Witchers
Vengerbergi Yennefer, Braenn, Karméle La Valette

● Fantasy, elég néha a való élet gondjaiból ahhoz, hogy real life-ba vágjak
● Nő voltomból nőit, de nem idegenek tőlem a férfiak sem
Multis vagy? :
● Naná!

Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Felina   Vas. Okt. 07, 2018 12:28 am

Amikor megkezdtük a leány kiképzését, meglepődtem, mennyire fogékony az újra, és járatos az alap technikákban. Természetesen volt hová fejlődnie, de a többi – egyéként igen csekély számú – újoncunkkal szemben Karméle sosem nyafogott, hisztizett, vagy borult ki egyéb módon az intenzív tréningtől. Az a leány valami más volt. Egy született harcos. Csak évekkel azután, hogy hozzánk került, szereztem tudomást ennek valódi okáról. A leány apja Toussaint katonája volt egykoron. Már bőségesen letöltötte szolgálati idejét, és már ifjú sem volt, amikor ismét be akarták sorozni. A leány apja összecsomagolta, ami mozdítható volt, beleértve a feleségét és a leányt, szekérre pakolt, és egy jobb élet reményében Temeria földjére utazott. Ott aztán a leány apja teljesen lemondott katona voltáról, helyette vadászatba fogott, de amint elég idős lett, leányának átadta tudását. Küzdeni, harcolni, kardforgatni tanította, megtanította neki az erdő nyelvét, a Nap és a csillagok állását olvasni, élelmet szerezni és vadra lőni, tüzet csiholni és rejtekhelyet választani. Amikor a leány nyolc éves lett, toussaint-i katonák leltek rá a békében éldegélő családra, és az azóta vadásszá avanzsált apát vissza akarták toloncolni Toussaint-ba. A leány apja szökésre bíztatta azt, aki szófogadón így is tett. Azóta sem tért vissza a szülői házba, de úgy hiszem, már nincs is miért. Sok álmatlan éjszakán át forgolódtam, és törtem a fejem, vajon hogyan köthetett ki a leány egyedül abban a veszélyes erdőben, de így utólag azt kívánom, bár sose osztotta volna meg velem.”

Felina

Becenév:
Feli, Lina
Születési hely, dátum:
Nincs megadva ; 1227 körül
Faj:
Vaják
Beállítottság:

Ki várja?
Karméle La Valette, Adalbert LaCroix és Ríviai Geralt
Play by:
Rooney [Legend of the Cryptoids] nem kötött

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Miután Leonart hazavitt hozzátok a Szarka-erdőből, Tehozzád kerültem a legközelebb. Mindig úgy éreztem, vágytál egy kishúgra, és bennem ezt tökéletesen megtaláltad. Nem hagytad, hogy a sok intenzív tréning és magolás kiölje belőlem a gyereket, a nőt, "különórákat" tartottál a számomra, hogy hogyan is őrizzem meg igencsak férfias professzióm ellenére a nőies bájomat, karizmámat. Bár a kishúgodnak indultam, a végé tényleg úgy éreztem, igazi kötelék alakult ki köztünk. Nem tudom, merre járhattok Leonart-tal, de meg foglak találni benneteket, erre megesküszöm.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
13 éve
Fantasy, sci-fi
Is-is
Multis vagy? :
Néha, ihlettől függ.
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Új-Harmona   Szer. Okt. 10, 2018 1:45 pm

Keresem azt, akiben egy elveszett élet új lángját láthatom.

Karaktered neve bármi lehet

Becenév:
Nekem Harmona leszel. Tetszik, vagy sem.
Születési hely, dátum:
Rád bízva
Faj:
Ez is
Beállítottság:
A hetero előnyösebb, de tőlem nézhet nők után is
Ki várja?
Én, de nagyon.
Play by:
Nálunk inkább artok futnak. Legyen szép arca, vörös, hosszú haja és fehér-rózsaszínes bőre.

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Mondjuk úgy, hogy elég nyitott a dolog. Azt akarod, hogy a csúnya gonosz vámpír elrabolja szegény ártatlan karaktered..? Akkor hasonlítson Harmonara. Ravasz, szép, de a mélyen gonoszkás vagy, hatalmat akarsz? Hasonlítson Harmonára és megkapja.
Ha a fősegg mellett akarsz ülni a "trónon", áldozatként, vagy cinkostársként, nincsen más dolgod, csak vörös hajat növeszteni és puha bőrrel rendelkezni. Ühm.. igen. Más megkötés nincs, csak hogy hasonlítson rá. Lucionak nincs helyén az esze, így számára az első dolog másnap, miután meglátott, az lesz, hogy megszerezzen. Ha kell erőszakosan, ha kell szép szavakkal.

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
13 éve
Fantasy, sci-fi
Is-is
Multis vagy? :
Néha, ihlettől függ.
Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: World of Witchers - and other nightmares   Szer. Okt. 10, 2018 1:51 pm

Intrika és halál, káosz és hatalom. Ez az, amire vágysz. Nem, egyikünk se normális. De legalább kölcsönösen kihasználjuk egymást.

Julien Xyz

Becenév:
Amit akarsz
Születési hely, dátum:
Rád bízva
Faj:
Mágus
Beállítottság:
Nekem mindegy
Ki várja?
Mi leszünk a rosszfiúk. Szóval mindenki
Play by:
Lucien Lachance fanartokra gondoltam.

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Ha lenne jobb és bal kezem, te lennél a jobb. A bökkenő viszont az, hogy nincs ilyen titulus. Lenézlek és lesajnállak, te pedig tudod jól, hogy csak azért vagy még életben, mert hasznos vagy a számomra. Tudásod a kaotika és a nekromancia iránt olthatatlan. Szolgaságba bocsátkoztál, csak azért, mert felajánlottam a védettséget és mindent, amivel ezeket gyakorolhatod. Nem érdekel téged különösebben, hogy a kísérleteid és varázslataid hova fognak vezetni, eddig nem tekintesz előre, csak mindig a következő lépésre.
Együtt, közösen egy külön szektát kezdtünk megalapítani (aminek a nevét majd még kitalálom). Te gyűjtöd hozzád hasonló gondolkodásúakat, én pedig megteremtem a körülményeket. Ahogy telik az idő, úgy kezdünk egyre rétegeltebbek lenni, így pedig egyre nehezebb lesz hozzánk eljutni...

Behind the Mask
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: World of Witchers - and other nightmares   

World of Witchers - and other nightmares

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal