Are you the only one lost in the millions?
Or are you my grain of sand that's blowing in the wind?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Silhouette FRPG

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Főadmin
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
11 és fél éve
Mely oldalakon vagy fellelhetõ? :
Silhouette FRPG - Alapítóadmin
Készülő oldal - Alapítóadmin
Chicago Guilty - Játékos
DIARIES FRPG - Játékos
The Age Of The Marauders - Játékos
Heart of Europe - Játékos

Milyen típusú játékokban veszel részt inkább? :
Ha muszáj választani, akkor inkább a fantasy jellegűek, de azon belül is inkább az adaptáció. A lényeg, hogy a real life néha jó, néha viszont nagyon nem tud kiszakítani abból a közegből, ahonnan "menekülök". Ugyanakkor, ha van egy jó partner, akkor teljességgel mindegy, mi a játéktér, avagy a háttér, hiszen az élmény az, ami számít.
Nõi vagy férfi karaktereket viszel szívesebben? :
Mindkét nemet örömmel viszem
Multis vagy? :
Igen

Keresetteim :
Celian Crawford, boszorkány
Daniel Storm, vérfarkas

TémanyitásTárgy: Silhouette FRPG   Kedd Szept. 04, 2018 4:05 am

It's only been a lifetime
but tonight you're a stranger or some silhouette

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."

- Hé, te ott! Igen, te. – Mutattam egyenesen végig rajtad. - Ne nézz rám ennyire bután, kérlek. Azt szeretném, ha kicsit figyelnél rám. – Sosem szerettem, ha valaki ellenszegült. S te, kedves barátom, nem úgy tűnt, mintha minden idegszáladdal rám összpontosítanál. - Gyere, ülj le és helyezd magad kényelembe… - De végre erőt vettél magadon, s én mutogattam, hova is foglalhatsz helyet. Te megindultál az egyik ülő alkalmatosság felé. - Igen, mondjuk oda, abba a fotelbe leülhetsz, ha épp nem felel meg a kényelmetlen, fából összetákolt szék. – Figyeltem, ahogy leülsz. Elégedetten elmosolyodtam, ahogy én magam is leültem, közvetlenül veled szembe. - Nos, most már rendben leszel? Remek. Van egy történet, amit el szeretnék neked mesélni. – Láttam, hogy szóra nyitod a szádat. - Ne szakíts félbe, oké? Modortalan dolog. – A fejemet csóváltam. Te inkább becsuktad a szádat, s kényelmetlenül mocorogtál a fotelben. Talán féltél tőlem. Pedig ezúttal nem terveztelek bántani, sem senki mást. Most a lehető legjobb modoromat kellett elővennem, hiszen… ez volt a feladatom. A rám kiszabott, fontos feladatom. – Nos, gondolkodtál már rajta, az emberek miért jönnek Mystic Fallsba? Nem? Én sem. De azt tudom, hogy sok ott az ismerős arc, melyre az emberek kíváncsiak. Na meg persze, ott van az új boszi iskola, melyet a híres vagy már inkább hírhedt és barát-gyilkos Stefan Salvatore épített a halálból visszatért Alaric Saltzmannal, akit, nem mellesleg ki fogok nyírni. – Vontam vállat, ahogy összeérintettem az ujjaimat magam előtt. – Tudtad, hogy Klaus gyermeke, Hope is ide jár? Szép nagyra nőtt lányka, de ő engem nem igazán érdekel. Bár elég jó képességei vannak, hiszen vámpír is, vérfarkas is, s boszorkány vér is csörgedezik az ereiben. Egy kis szörnyeteg, ha valaki a véleményemet kérdezni. De… de abban a suliban ott van az én két drága unokahúgom is. Istenem, az a két leányzó… alig várom, hogy újra szembekerüljek velük. Hiszen elég rég nem láttam őket. Szeretném őket megszeretgetni a késemmel… vagy a bárdommal… ohh, Jossie, Lizzie… - Elmélkedve néztem fel a plafonra, majd vissza rád. A tekinteteden láttam, hogy őrültnek nézel. De nem jártál messze a valóságtól. – Mit gondolsz, létezik a Pokol? – Néhány pillanatig vártam csupán, majd felálltam. – A helyzet az, hogy nagyon is valóságos. A legendák, a mesék, mind-mind igaznak bizonyultak, s erre akkor jöttem rá, mikor meghaltam. – Vállat vontam. Annyira nem hatott meg a dolog, erről nem is terveztem többet mesélni. Ám láttam, hogy újból mocorogsz. – Ugye nem tervezel elmenni a mese közepén? – Vontam fel a szemöldököm, mire nyeltél egy nagyot. Menni akartál, hát persze. Hosszúra nyúlt a mese, s nem akartad hallani a végét. De nem engedhettelek el… csettintettem az ujjammal, mire láncok jelentek meg a csuklóidon, melyek odakötöztek a fotelhez. Nem mehettél sehova. De nem ám. - Katherine Pierce a pokol tüzével égetne el, ha hagynálak meglógni, kedves… - Morogtam, ahogy a fotel mögé lépkedtem, s kutakodni kezdtem a polcon. – Oké, oké… tudom, hogy sok a dolgod. Inkább adok egy kis könyvet, melyben minden le van írva, amit tudnod kell. – Az öledbe ejtettem a könyvet. – Ám… látni akarlak még. Tudod, hol. Hiszen ott a pontos cím… ha nem jössz, megtalállak és hidd el, nem akarod tudni, miként hozlak el hozzánk. Minden világos? Nos, akkor… - Csettintettem egyet, a láncok eltűntek, te magad pedig szabaddá váltál. - Jó szórakozást!

- Kai Parker

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Főadmin
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
11 és fél éve
Silhouette FRPG - Alapítóadmin
Készülő oldal - Alapítóadmin
Chicago Guilty - Játékos
DIARIES FRPG - Játékos
The Age Of The Marauders - Játékos
Heart of Europe - Játékos

Milyen típusú játékokban veszel részt inkább? :
Ha muszáj választani, akkor inkább a fantasy jellegűek, de azon belül is inkább az adaptáció. A lényeg, hogy a real life néha jó, néha viszont nagyon nem tud kiszakítani abból a közegből, ahonnan "menekülök". Ugyanakkor, ha van egy jó partner, akkor teljességgel mindegy, mi a játéktér, avagy a háttér, hiszen az élmény az, ami számít.
Mindkét nemet örömmel viszem
Multis vagy? :
Igen

Keresetteim :
Celian Crawford, boszorkány
Daniel Storm, vérfarkas

TémanyitásTárgy: Re: Silhouette FRPG   Szer. Szept. 05, 2018 12:24 am

Egy olyan karakternek a hirdetését hoztam el, akit többen is várnak - egészen pontosan három karakter az, akivel máris kapcsolatod lehet, s szálaid, avagy játékaid. Lehetőleg olyan user vegye magához ezt a gyermeket, aki aktívan részt tud venni a játékokban. Nagyon-nagyon várjuk őt! *___*

Victor Sutton
Szabad / Stoppolva / Foglalt

Becenév:
Vic
Születési hely, dátum:
29 év (Denver, 1989. július 21.)
Faj:
Boszorkány
Beállítottság:
Biszexuális
Ki várja?
Cedric Sutton (ikertestvér), Damien Blanchard (barát és annál több - régen), Stephanie Stafford (átvert vagy kihasznált valamiért - na nem ő, hanem a lány, akinek a testét birtokolja)
Play by:
Dominic Sherwood (nem alkudható)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Először is leszögezném, hogy a karaktert többen is várják és olyan alkossa meg, aki valóban játszani akar. Olyan, aki nem tűnik el az ET megírása, vagy néhány reag után. Nagyon várunk! :21:

Cedric Sutton: Ő volna a te ikertestvéred - a ti történetetek konkrétan az édesanyátok pocakjában kezdődött, ugyanis elszívtad a testvéred összes boszorkányerejét. Magadba. Ezáltal te boszorkányként, míg ő emberként jött a világra. Az apátok mindig is kemény volt, nos, nem épp veled. Cedric volt az, aki neki nem kellett így, mágia nélkül. Ha volt oka rá, ha nem, bántotta. A szüleitek végül elváltak és te apáddal maradtál, Cedric pedig az anyátokkal. Nem tudni, hogy apád kihasználta-e a te mágiádat, vagy sem, de lehet, hogy oka volt annak, hogy magával vitt.
Cedriccel nincs túl jó viszonyotok, talán lenézed amiatt, hogy ő ember, vagy csak szimplán többre tartod magad, hisz te boszorkány vagy.

Damien Blanchard: Tudni kell Damienről, hogy ismeri Cedricet. Sőt, gyerekkoruk óta haverok, avagy barátok. S volt időszak, mikor Damien kicsit többet érzett a testvéred iránt, de hát, Cedric a legheteróbb srác a világon - ahogy Damien fogalmazna. Így hát sosem mondta el neki az érzéseit, sőt, azok egy idő után teljesen lecsendesedtek benne.
Aztán felbukkantál Te az életében. Még a barátnője, Clarissa előtti időszakban, akivel alig néhány hónapig volt együtt. Ám nem ez a lényeg. Tehát felbukkantál. Először azt hitte, hogy te vagy Cedric. Simán elkezdett veled beszélgetni, mintha ezer éves ismerősök lettetek volna - aztán közölted vele, hogy te Victor vagy és Cedricet inkább ne is említse előtted. Damien tudni akarta, mi is a bajod vele (na meg, hogy Cedric miért nem említette soha az ikertestvére meglétét). A barátságotok lassan kialakult, de mindig is volt valami plusz köztetek, talán már az első pillanattól fogva. A szikra. Azonban Damien mindig visszafogta magát, hiszen nem akarta, hogy tönkremenjen a kettőtök közti viszony. Mármint, a barátság. De egy este mégis csak összemelegedtetek.
Hogy hogyan és miért, az igazából kettőtökre van bízva - ha megérkezel, dobd meg Damient egy üzenettel! *_* Az, hogy a kapcsolatotoknak mi vetett véget, vagy hogy csak kaland volt-e az egész, az is megbeszélésre vár.
De egy biztos, hogy Damiennek Victorra ilyen téren a múltban van szüksége, a jelenben pedig... nos, jól jönne egy segítő kéz - hiszen Damiennek senkije sincs, amióta vámpírrá vált (egy ősi vámpír, azaz Rebekah Mikaelson által). Elzárkózott mindentől és mindenkitől, hogy megóvja a szeretteit. Valószínűleg téged is azért nem keresett fel, mert nem akar bántani.
(Oh, Damien küldi: https://www.youtube.com/watch?v=g8yqinSrphk )

Stephanie Stafford: Avagy jómagam. Ismersz. Én nem ismerlek. Ez bonyolult így elsőre, ugye? A lényeg, hogy én magam egy 1000+ éves boszorkány vagyok, aki testekbe ugrál, hogy így túlélje a saját halálait. Megvan rá az okom, hogy ezt tegyem. Néhány éve vettem át a jelenlegi test felett az uralmat, majd vettem fel újra a saját nevemet. A lány eredeti nevéről már fogalmam sincs, de Te viszont tudod. Ismerted. Sőt, egy ideig jártatok is, de a lány végül csak kihasznált téged, átvert valami okból kifolyólag, majd eltűnt az életedből. Ám te felesküdtél rá, hogy megtaláld és behajtsd rajta az adósságot - legyen szó bármiről. Lehet, kirabolt téged, ellopta a pénzed, vagy csak az érzéseidbe gázolt bele.
A lényeg, hogy úgy vélem, érdekes játékok kerekedhetnek ebből az alaphelyzetből. Nekem fogalmam sincs, hogy az uralmam alatt levő test, avagy lány miket tett a múltban. Nem tudom, miféle sötét titkok lappanganak a múltjában, miféle utat követett addig, míg én el nem loptam az életét. Vagyis azt épp nem.
Az, hogy mit hozunk ki ebből, csakis rajtunk áll! Várlak!

Sőt, mindannyian várunk, kérlek, érkezz meg hamar!

Behind the Mask

Moderátor
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
7 éve
silhouette frpg
diaries frpg

mindkét nemet szívesen formálom meg
Multis vagy? :
naná!

Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: Silhouette FRPG   Csüt. Szept. 06, 2018 6:24 pm

ex vőlegény, leendő bajtárs/legjobb barát

A karakternek egyelőre egy hozzátartozója van, ám hirdetve van egy teljes koven, akikhez köze lehet, illetve a sajátját is meghirdetheti, ha szeretné. Nagyon nyitott vagyok, így a karaktert félig-meddig nevezhetjük egyéninek is, hiszen kevés dolog van megszabva. Borzasztóan várom, fontos szerepe lenne a lánykám életében! *-*

Henry ...

Születési hely, dátum:
Denver
Faj:
boszorkány
Beállítottság:
heteró
kor:
25-28 év
Ki várja?
egyelőre csak Grace
Play by:
szabadon választható (azért pmben előtte tudasd velem, kire gondoltál, csak hogy tudjam *-*)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

gyelőre még nem tudom, de egykor legjobb barátok voltunk, sülve-főve együtt.Egy másik koven fontos tagja voltál, s úgy volt, össze fogunk házasodni, amíg ki nem derült, hogy nincs saját varázserőm. A gyülekezetem törölte az emlékeim egy részét, s börtönvilágba küldött volna, ha te nem vagy, és menekítesz ki onnan. Kegyetlenség? Lehet, de ezt a büntetést kapja az a boszorkány, aki végezni próbál a saját kovenjével. Még ha nyomós oka is van rá.
A mentőakciód közben elrabolt egy vámpír, aki azóta bezárva tartott, ám nemrégiben sikerült megszöknöm. Semmit nem tudok a múltamról, csupán vak foltok maradtak, s azok is csak azért, mert nem sikerült időben elvégezni a varázslatot. Homályosan még dereng, hogy egykor egy boszorkány gyülekezet tagja voltam, de egyedül a te arcodat tudom felidézni, a köztünk lévő kötelék megmaradt, csak épp nem tudlak hová tenni a fejemben. Szerettelek talán? Barátok voltunk?
A kapcsolatunk célja mindenképp az volna, hogy segíts újra emlékezni, támogass a nehéz időkben, s talán egy ideig bújtass a vámpír elől, aki a nyomomban van(már ha te bukkansz fel előbb  ). Nem szerelmi szál, így ő részben hirdetett, részben egyéni karakter is, hiszen sem a jelleme, sem a magánélete nincs megszabva, rád, megalkotóra bízom a többit, ami itt nem íródott le Wink

//A részleteket pm-ben megtárgyalhatjuk, ha kíváncsivá tettelek. Nagyon várlak!  //

Behind the Mask

Moderátor
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
7 éve
silhouette frpg
diaries frpg

Multis vagy? :
naná!

Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: Silhouette FRPG   Csüt. Szept. 06, 2018 9:54 pm

A karaktert már megalkották korábban, ám az illető eltűnt. Ezért mindenképpen megbízható emberre van szükségem, aki nem hagyja maga mögött az oldalt regisztráció, ET alkotás, vagy néhány reag után. Hosszútávú terveim vannak a karakterrel, ám ezek a tervek nincsenek kőbe vésve, nekem elég, ha az alap sztori megvan, a többi nyugodtan alakítható :3

Charlotte Grey

Becenév:
Charlie
Születési hely, dátum:
1992
Faj:
ember
Beállítottság:
heteró(?)
Ki várja?
egyelőre csak Patrick
Play by:
Chloe Bennet
(kissé válogatós vagyok, ha erről a karakterről van szó, de egyezkedni lehet Very Happy)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Néhány hete raboltattalak el az embereimmel, miután megtudtam, hogy közöd van a vámpírokhoz. A foglyom vagy, de ettől függetlenül jól bánok veled. Kaptál egy saját szobát, a nekem dolgozó emberek lesik minden kívánságodat, csak épp nem teheted ki a lábad a házból. A célom az, hogy kiszedjem belőled a vámpírok titkait, s mindent, amit tudni lehet róluk.
Nemrégiben felfedeztem, hogy érzéseket táplálok irántad, de mivel sosem voltam az az érzelgős fajta, vagy aki úgy egyáltalán kimutatja az érzéseit, még magam sem tudom, hogy mi is ez pontosan. Összezavarsz, s bár próbálom mindenki, még a jobb kezem elől is titkolni, már nem vagyok benne biztos, hogy csupán a vámpírok miatt tartalak fogva.
Az, hogy te miként viszonyulsz hozzám, rajtad áll, plátói szinten is maradhat a dolog. Az eredeti terv szerint te lennél a jövőben az "alvilág királynője" az oldalamon, ám az, hogy valódi érzéseid vannak-e irántam, vagy csak kihasználsz, hogy kiszabadulj a börtönödből, lényegtelen Wink

Behind the Mask

Lelkes user
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
✧ jó pár éve

TémanyitásTárgy: Re: Silhouette FRPG   Vas. Szept. 16, 2018 4:00 pm

More than best friends

Igazából Arielle előtörténetében rengeteg dolgot leírtam, szóval a drága megalkotónak érdemes lesz azt is elolvasnia. Egy lassan kialakuló szerelmi szálat tervezek velük. Mindenképp szeretném, ha Jensen Ackles lenne Nathan PB-je! Ez tényleg fontos lenne!

Nathan

Becenév:
Nate
Születési hely, dátum:
27-28 éve
Faj:
vadász
Beállítottság:
hetero
Ki várja?
Arielle, méghozzá leírhatatlanul
Play by:
Jensen Ackles

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

Az árvaházban találkoztunk, amikor 7 éves koromban odakerültem. Te pár évvel idősebb vagy nálam, azonnal a pártfogásodba vettél. Igazi bátyusként viselkedtél, ezzel kicsit enyhítve a valódi testvérem hiánya miatt érzett fájdalmamat. Bár olykor elkerültem nevelőcsaládokhoz, de hamar visszatettek a rendszerbe a neveletlen viselkedésem miatt. Kezdem azt hinni, direkt okoztam bajt, csak hogy újra veled lehessek. Szóval igen, együtt nőttünk fel, aztán amikor betöltötted a 18-at, jó időre leléptél. Olykor írtál nekem levelet, de kezdtem úgy érezni, eltávolodtál tőlem. Nem értettem, miért? Amikor én is nagykorú lettem, felkerestelek. Nagy világutazó lettél - ennek okát pár hónappal ezelőttig nem is tudtam -, de megkértelek, hadd menjek veled. Nem akartam megint elválni tőled. Pár héttel ezelőtt nem hallgattam rád, csávába keveredtem, te pedig nem értél oda időben, hogy segíts. Vámpírrá változtam. A kötelékünk ugyan erős, sőt egyre inkább átalakul az eddig irántad érzett testvéri szeretetem valami mássá, de vajon kibírja ezt az új vámpír-vadász felállást is, vagy előbb-utóbb eljutunk oda, hogy megölök valakit, te pedig kénytelen leszel dönteni, meghagyod-e az életem? Tudom, bűntudatod van amiatt, ami valójában nem is a te hibád, és ezért pesztrálsz, de kérdéses, meddig mehet ez így tovább?

Behind the Mask

Moderátor
Szorgalom pontok :
0
Mióta szerepjátékozol? :
7 éve
silhouette frpg
diaries frpg

Multis vagy? :
naná!

Keresetteim :

TémanyitásTárgy: Re: Silhouette FRPG   Hétf. Okt. 22, 2018 10:04 pm

fogvatartóm/üldözőm

A karakternek egyelőre egy hozzátartozója van, ám a későbbiek folyamán több mindenkihez is köze lehet. Nyitott vagyok az ötletekre, a karakter céljai, múltja teljesen a megalkotó képzeletésre van bízva. Szerelmi szálra gondoltam, de még akár ez is változhat, ha játéktéren nem úgy jön ki a lépés. Nagyon szükségem lenne rá, mondhatjuk úgy is, hogy ő az alapja a karakteremnek. <3

Matteo/Noah
vagy amit csak szeretnél

Születési hely, dátum:
teljesen mindegy
Faj:
vámpír
Beállítottság:
heteró
kor:
szintén lényegtelen
Ki várja?
egyelőre csak Grace
Play by:
Tom Hiddleston(egyezkedni azért lehet Wink)

Kettõnk története
ismerd meg a karaktert

"Gyűlölj ha akarsz; ha valaha, most;
most, míg a világ célomban keresztez,
társulj csak a balsorshoz, és taposs,
ha talpra álltam, ne nyomj a kereszthez:
jaj, ne utóvéd légy, ha már szivem
átúszott romjain, s a gyászt legyőzte;
elszánt csatába most kezdj ellenem,
ne hozz esős reggelt a szeles éjre.
Ha el akarsz hagyni, hagyj el azonnal,
ne ha már végzett ezer törpe bánat;
de rohamozva jöjj: kóstoljam, ó jaj,
a legkeserűbb ízt, mely éri számat;
és semmi lesz a gond, ha rám pereg,
ahhoz képest, hogy elveszítelek.

Hangosan olvastam a sorokat. ez megnyugvással töltött el, hallani a saját hangom... így nem éreztem magam olyan egyedül. Varázserő nélkül sínylődtem egy cellában, ami ugyan nem volt mocskos, de mikor beköszöntött az este, az egyetlen villanykörte fényénél vágytam rá, hogy más árnyékát is lássam a sajátom mellett. Gyűlöltem a magányt, az erőtlenséget, nekem pedig sem varázserőm, sem társaságom nem volt. A hosszú idő alatt kezdtem elhinni a szüleim és a kovenem szavait. Egy förmedvény voltam, egy torzszülött, egy szörnyeteg. A számkivetett."

Jól vetted ki a lényeget, egy cellában vagyok, boszorkányként varázserő nélkül. Hogy miért? Ez a legegyszerűbb kérdés, amit feltehetsz. Mert nincs varázserőm. Sosem volt. Mások erejéből táplálkozom, bizony, elszívó erővel rendelkezem. És hogy hozzád mi közöm? Te vagy az a férfi, aki elrabolt, és bezárt a pincéjébe, mint egy pszichopata. Kérlek ne kérdezd meg miért, ezt neked kell tudnod, én az a lány vagyok, akit bezártál, s akinek nem adsz válaszokat, ellenben akárhányszor lejössz, hogy megnézd, mi van velem, még több kérdést ültetsz el a fejemben, amiktől nem tudok szabadulni.
Egyelőre még nem tudom, de eretneket akarsz belőlem kreálni, valószínűleg azért, hogy később egy sereget gyárts magadnak belőlünk (ez csak egy tipp, másról is lehet szó) . A bökkenő, hogy még nem tudod, mitől válik valaki eretnekké, félsz, ha egyszerűen csak vámpírrá változtatsz, megszűnik a mágiám. Pechedre én nem tudtam ezt kivárni, megszöktem a rácsok mögül, s azóta menekülök előled, hiszen te a nyomomban vagy.
A terv az, hogy Grace eretnekké változik egy idő után, a körülmények persze majd alakulnak játék közben. Alapvetően egy szerelmi szálra gondoltam, de ha esetleg nem működne a dolog, mást is kitalálhatunk Wink
A jellemet sem szabom meg, mindenféle javaslatra vevő vagyok, csak gyere!! *-*

Behind the Mask
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Silhouette FRPG   

Silhouette FRPG

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal